بارگذاری...

Pixi.

قالب حرفه ای پیکسی اولین بار در ایران توسط گروه اتوماتیک در سایت راستچین از سایت مرجع خریداری شده و بصورت حرفه ای فارسی سازی شده است.

آدرس:تهران خیابان الوند شمالی نرسیده به بلوار حکیم
تلفن:02188950000
ایمیل: rtl.automatic@gmail.com
حرکت اصلاح غبغب http://dost-dashtani.ir

چگونه با نرمش غبغب صورت را اصلاح کنیم؟

غبغب چیست؟

غبغب یا به انگلیسی Double Chin، همان تکه چربی یا پوست اضافه و آویزان زیر گردن است که پوست را از حالت طبیعی و منسجم آن خارج می کند. بخواهیم ساده تر بگوییم، غبغب باعث می شود تا برای همیشه یک لایه چربی اضافه زیر گردنتان وجود داشته باشد.

داشتن غبغب می تواند ارتباط مستقیمی با اضافه وزن شما داشته باشد. هرچقدر اضافه وزنتان بیشتر باشد، قطعاً غبغب تان بیشتر در چشم بوده و نمایان تر خواهد بود.

 

چه چیزی باعث ایجاد غبغب می شود؟

سن: هرچقدر سن تان بیشتر شود، احتمال بروز غبغب یا شدت گرفتن آن بیشتر خواهد شد.

ژنتیک: تاریخچه خانوادگی نیز تأثیر بسیار زیادی در بروز غبغب دارد. گاهی اوقات یک فرد فوق العاده لاغر فقط به خاطر اینکه اجدادش دچار این ویژگی بودند، دارای چربی اضافه زیر گردن خواهد بود.

اضافه وزن: اکثر اوقات جمع شدن چربی زیر پوست باعث می شود تا پوست خاصیت کشسانی خود را از دست داده و زیر گردن حالت افتادگی به خود بگیرد.

درمان غبغب با یک ورزش ساده

شما می توانید با اجرا حرکات نرمشی ذیل، غبغب خود را اصلاح کرده و بدنی سالم و زیبا و دوست داشتنی داشته باشید.

حرکت اول: این تمرین به سفت و قوی کردن عضلات صورت و گردنتان کمک می کند. صاف بایستید و پشت و گردنتان را صاف نگه دارید. گردن را به سمت شانه ها خم کنید و در هر سمت 10 ثانیه نگاه دارید و این حرکات را در هر سمت 10 مرتبه انجام دهید.

حرکت اول برای اصلاح غبغب
حرکت اول برای اصلاح غبغب

حرکت دوم: این تمرین به سفت و قوی کردن عضلات صورت و گردنتان کمک می کند. صاف بایستید و پشت و گردنتان را صاف نگه دارید. گردن را به سمت بالا بکشید و در هر سمت 10 ثانیه نگاه دارید و این حرکات را در هر سمت 10 مرتبه انجام دهید.

حرکت دوم http://dost-dashtani.ir
حرکت دوم برای اصلاح غبغب

حرکت سوم: این تمرین به سفت و قوی کردن عضلات صورت و گردنتان کمک می کند. صاف بایستید و پشت و گردنتان را صاف نگه دارید. گردن را به سمت بالا و پایین بکشید و در هر سمت 10 ثانیه نگاه دارید و این حرکات را در هر سمت 10 مرتبه انجام دهید.

اصلاح غبغب http://dost-dashtani.ir
حرکت سوم برای اصلاح غبغب
حرکت اصلاح غبغب http://dost-dashtani.ir
حرکت سوم اصلاح غبغب